Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Żwirek zbożowy oraz jego zalety i właściwości

0
Żwirek zbożowy oraz zalety i właściwości

Współczesny rynek oferuje coraz więcej rozwiązań w stylu zero waste, które możemy wdrożyć do naszej codzienności. Sięgając po nie, wybieramy nie tylko troskę o środowisko - produkty ekologiczne często są także innowacyjne, przez co ułatwiają nam znacznie wiele prostych, rutynowych czynności. Zbożowy żwirek dla kota to świetny przykład, ponieważ wyjątkowo mała ilość odpadów, którą generuje to tylko jedna z jego licznych zalet.

Żwirek dla kota w wersji zero waste

Wkład do kuwety, który trzeba wymieniać codziennie w praktyce często wiąże się z większym nakładem czasu i pieniędzy, nawet jeśli do zakupu kusi nas jego atrakcyjna cena. Zbożowy żwirek to rozwiązanie, które pozwala Ci cieszyć się wachlarzem ekologicznych korzyści. Zbrylone grudki, które powstają pod wpływem wilgoci, można utylizować w toalecie – zapomnisz o wynoszeniu worków! Co więcej, proces jego produkcji opiera się na ponownym wykorzystaniu odpadów powstających przy produkcji mąki, dzięki czemu jest modelowym przykładem urzeczywistniania idei zero waste!

Pellet z otrąb pszennych – przyjazny dla pupila, higieniczny dla domu

Kiedy stosujesz tanie granulaty, kocia kuweta szybko staje się punktem, który wymaga niemal ciągłego sprzątania i mycia, a drobinki szybko zaczynają roznosić się po całym domu, wywracając Twój harmonogram odkurzania do góry nogami. Żwirek zbożowy dla kota zbryla się pod wpływem wilgoci – mokre drobinki pelletu zbijają się w łatwe do usunięcia grudki. Dodatek eukaliptusa niweluje rozwój bakterii i przykrych zapachów, dzięki czemu nie musisz codziennie wymieniać zawartości pojemnika.

Żwirek z otrąb pszennych ma delikatną teksturę przyjemną w dotyku dla Twojego pupila. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie klei się do łapek - zwierzak nie roznosi go po podłodze po wyjściu z kuwety, co znacznie ułatwia utrzymanie domu w porządku. Zbrylone grudki, które kot zostawia po załatwieniu się są w pełni biodegradowalne. Wybierając granulat KotBury, stawiasz na wygodę, ekologię i oszczędność - a także więcej czasu na zabawy z Twoim ukochanym pupilem!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony