Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Recenzja Kotaburego Paulina Świerczyńska

0
Recenzja Kotaburego Paulina Świerczyńska
Recenzowanie produktów, zwłaszcza tych, z którymi nie miało się nigdy do czynienia, nie jest prostą sprawą. Koty to specyficzne zwierzęta, które mają swoje upodobania, przyzwyczajenia i nie przepadają za zamianami. Testy, tego produktu, który z przyjemnością za chwilę przedstawię, podczas plebiscytu
Sfinksy
2021 były dla mnie wyzwaniem. Nie dlatego, że produkt był nieodpowiedni, tylko dlatego, że musiałam spowodować, by moje cztery koty, zapomniały o swoich przyzwyczajeniach i nieco rozszerzyły swój horyzont ku nowemu, nigdy nietestowanemu żwirkowi.
➡️ I tu nadszedł czas na pokazanie Wam absolutnej nowinki, którą mieliśmy możliwość testować, dzięki uprzejmości
NaszKotbury   oraz Gdańskich Młynów.
 
🐈 Żwirek! Inny niż wszystkie – powstający z otrębów pszennych, podczas produkcji mąki. Technologia zero waste – bez użycia wody oraz z surowca, który mógł się zmarnować. Produkt jest absolutnie ekologiczny, pakowany również w torby papierowe J z cudowną grafiką. Jest w formie paletek o średnicy 3 mm o maksymalnej długości 1 cm.
🐈‍⬛Dodatkowo, żwirek jest zbrylający i można go wyrzucać do toalety. Ulega biodegradacji i jest w 100% naturalny. Co ważne, to również całkowicie produkt polski.
😺 W pierwszym dniu testowania żwirek wysypałam do dodatkowej kuwety, celem zapoznania przez koty nowego zapachu oraz konsystencji. Do tej pory używaliśmy wyłącznie żwirku bentonitowego i nigdy innego.
😺 Zwierzaki chętnie podchodziły, wąchały, bawiły się nim a nawet jedna z moich kotek próbowała go jeść J. Trwało to parę dni, zanim zobaczyłam pierwsze skorzystanie z ,,nowej’’ kuwety. Na początku była to jedna kotka…teraz po dwóch tygodniach widzę, że stopniowo kotki zaczynają akceptować inny żwirek, z czego się bardzo cieszę, bo nie ukrywam, że taki żwirek to skarb.

2 33

 

 

👌🏻Przede wszystkim produkt się dobrze wchłania i zbryla, mimo, że żwirek jest bezzapachowy, nie czuć jest nieprzyjemnych zapachów. Jest też bardzo wydajny i wspaniałe jest to, że nieczystości lądują w toalecie. To dla mnie bardzo wygodne. Urzeka mnie to, że jest eko – co w dzisiejszych czasach nie dość, że wpisuje się w obecne trendy to jeszcze jest odpowiedni dla środowiska.
😻 Dla mnie duży plus. Bardzo dziękuję za możliwość testu.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl